+38 (050) 301 60 89

+38 (050) 301 60 89

ПРО НАС

Багато рослин потребують «підтримки» та вимагають індивідуального підходу при виборі для них відповідних та якісних опор. Тут Ви знайдете різні вертикальні рішення для своєї присадибної ділянки, а неможливі Ми придумаємо разом з Вами. Зробимо Вашу ділянку доглянутою та стильною разом, щоб робота та відпочинок на ній приносили Вам тільки задоволення!

Коротко про вироби від Майстерні — Ukrainian Handmade, ексклюзивний, легкий, елегантний, функціональний, надійний та довговічний продукт.

Основні вироби в асортименті: садові арки; шпалери - (решітки, стінки), у тому числі з арочними елементами; арочно-кільцеві опори; опори для штамбових рослин; опори для підтримки кущових рослин (кільцеві опори). Крім цього, Майстерня виконає для Вас індивідуальні замовлення по виготовленню всього асортименту виробів, а також напіварок; каркасів парників та міні-теплиць; стелажів та декоративних огорож по кресленнях замовника.

При виготовленні всього асортименту виробів використовується виключно алюмінієвий профіль (сплав АД31 або 6063) різних типорозмірів. Враховуючи специфіку використання готових виробів, весь профіль, що застосовується у виробництві, має анодне покриття (21мкм). В якості кріплення використовуються металовироби виключно з нержавіючої сталі, торцеві заглушки з пластмаси. Усі вироби збірно-розбірні.

Підприємство розпочало роботу у 2014 році.

Продукція, що виробляється, орієнтована на власників присадибних і дачних ділянок, квітників, ягідників і подібних господарств.

Ідея організації власного виробництва виникла після неодноразових спроб знайти оптимальні рішення для підтримки рослин на власній ділянці. Вироби із чорного металу, як правило, зварені та громіздкі, корозують та вимагають постійного догляду, фарба вигорає або лущиться, пвх покриття розсипаються під дією ультрафіолету. Вироби з нержавіючої сталі дуже дорогі, з ПВХ і ПЕТ - недовговічні та не варіант з точки зору міцності.

Реальним поштовхом для початку роботи стала ніжка садової арки, придбаної задешево в одній з мереж від виробника з південно-східної Азії, яка відгнила після першого ж сезону експлуатації. Основна ідея - зробити для себе і запропонувати потенційному споживачеві естетичний, функціональний, надійний і довговічний продукт. Рішення потрапило під руку, у буквальному значенні, саме по собі, у вигляді черешка від лижної палиці з минулого століття.