+38 (050) 301 60 89

+38 (050) 301 60 89

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СКЛАДАННЯ

Принцип складання шпалер та арок незалежно від типу профілю у конструкції виробів аналогічний. Перед складання необхідно розкласти елементи, що сполучаються (стійки, дуги або напівдуги), зорієнтувавши їх отворами більшого діаметру один до одного (в них вставляються горизонтальні елементи конструкції — стяжки). Стяжки вставляються в елементи, що сполучаються, і по черзі на кожному з них фіксуються зовні за допомогою гвинтів з шайбами.

Складання виробів здійснюється ключем, який постачається в комплекті або, за наявності, шуруповертом з відповідною насадкою-шестигранником (на тріскачці виставляється мінімальне зусилля). Остаточну затяжку гвинтів (обтяжку) краще виконувати ключем, з обов'язковим контролем загальної геометрії конструкції. При обтяжці гвинти затягуйте до повної фіксації, але без надмірних зусиль.
Кільцеві опори D13/D8, як правило, поставляються у зібраному вигляді. Інші типи кільцевих опор збираються за допомогою хрестоподібної викрутки та плоскогубців (зручніше ніж ключем з огляду на малий розмір стопорних гайок). При самостійному складанні, для зручності, Вам потрібно буде підготувати відповідне робоче місце. Якщо знайдеться пара помічників, буде зручніше і швидше. Сполучні гвинти фіксуються стопорними гайками (гвинти закручуються досить туго), тому при обтяжці затягуйте їх до повного притискання до профілю.

Арочно-кільцеві опори також збираються за допомогою хрестоподібної викрутки та плоскогубців. Процес збирання не вимагає особливих умов і легко проводиться самостійно. З'єднувальні гвинти, як і при складанні кільцевих опор, фіксуються стопорними гайками, тому при обтяжці затягуйте їх до повного притискання до профілю.

Більш детально порядок збирання кожного виробу описано у відповідних розділах на сторінках виробу.